A to niespodzianka! Wędkarze z Jeziorek utarli nosa drużynie z Kaczor


Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Drużyna z Kaczor, która od kilku lat nie miała sobie równych w Gminnych Drużynowych Zawodach Spławikowych w tym roku musiała zadowolić się IV miejscem. Henryk Witt i Genowefa Jędrzejek – reprezentanci tej drużyny nie mieli zadowolonych min, gdy Jarosław i Henryk Błaszczyk z Jeziorek odebrali nagrodę za pierwsze miejsce. Podczas tegorocznych zawodów powody do dumy i radości mieli zawodnicy z Morzewa (Kazimierz Odor, Zdzisław Skwarski) i Zelgniewa (Marcin Maćkowiak , Kazimierz Sieczka), którzy podobnie jak w roku ubiegłym zajęli kolejno II i III miejsce. W dalszej klasyfikacji V miejsce przypadło drużynie z Prawomyśla (w skladzie: Wacław Waszak, Roman Waszak), VI- Władysławowi Chlebkowi i Tomaszowi Całujowi z Rzadkowa, VII- zawodnikom z Dziembówka (Adam Karkut, Czesław Witt). Na ósmej pozycji uplasowała się drużyna z Śmiłowa (w składzie: Franciszek Jerzewski i Kamil Sypniewski) na IX – z Krzewiny (Leon Kozera i Franciszek Romanów). W poszególnych sektorach najlepsze wyniki uzyskali: Jarosław Błaszczyk (2775 g) i Kazimierz Odor (2580 g).

Gminne Drużynowe Zawody Spławikowe przeprowadzono 4 lipca nad jeziorem Kopcze. W tym roku zawody odbyły się niestety bez udziału drużyn z Dziembowa, Brodnej i Rownopola. Po zakończeniu imprezy organizatorzy tradycyjnie ugościli wszystkich ciepłym posiłkiem, a w kulminacyjnej części spotkania przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal wspólnie z prezesem PZW Kaczory Henrykiem Wittem wręczyli drużynom puchary i pamiątkowe dyplomy.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP