Awans unihokeistek


15 kwietnia w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach odbywał się rejonowy turniej w unihokeju dziewcząt. Stawką turnieju był awans do rozgrywek wojewódzkich. Gospodynie spotkania, które podejmowały zespoły z Piły, Jastrowia, Mroczkowa i Gębic, nie pozostawiły swoim rywalką złudzeń kto w tym etapie będzie najlepszy.

W wyniku losowania pierwszy mecz zespół z Kaczor rozegrał z Piłą. Był to najcięższy mecz w turnieju, który jak na końcu się okazało, zadecydował o awansie naszych unihokeistek. Dziewczęta z Kaczor rozpoczęły wyśmienicie – po dwóch bramkach Angeliki Szarek prowadziły 2 : 0, potem niespodziewanie straciły dwie bramki, co doprowadziło do remisu. Końcówka meczu była zatem bardzo nerwowa. W ostatnich jednak sekundach Asia Michałek świetnym strzałem zdobywa prowadzenie i gospodynie turnieju wygrały mecz 3 : 2. W drugim spotkaniu kaczorowianki zmierzy się z dziewczętami z Morałowa. Dzięki uważnej grze nasze zawodniczki strzelały bramki jak na zawołanie, ostatecznie finiszując grę wynikiem 6 : 0. Trzeci mecz to był już popis siły w wykonaniu kaczorskich gimnazjalistek. Zespół z Jastrowia tylko się bronił, a nasze dziewczęta strzeliły 9 bramek, zwyciężając kolejne starcie 9 : 1.

W ostatnim meczu turnieju z Gębicami wystarczyłby remis do awansu, jednak i tego meczu nasze unikokeistki nie darowały rywalkom, strzelając trzy bramki, a tracąc jedną. Ostatecznie gospodynie turnieju zwyciężyły wszystkie spotkania, wygrywając turniej i awans do finału wojewódzkiego. Do sukcesu zespołu przysłużyły się bramki strzelone przez: Joannę Michałek – 9, Angelikę Szarek – 3, Darię Ślebiodę – 3, Monikę Puchałę – 2, Kamilę Czyż – 2, Wiktorię Pomierską – 1 oraz Sandrę Pawłowską – 1.

  Zwycięską drużynę z Kaczor w turnieju reprezentowały: Julia Kozera, Joanna Michałek, Katarzyna Lemańska, Karolina Dębowczyk, Sandra Pawłowska, Wiktoria Pomierska, Daria Ślebioda, Kamila Czyż, Angelika Szarek, Adrianna Rykaluk, Monika Puchała, Klaudia Boruta.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP