Bal przebierańców w przedszkolu


Ostatnie dni karnawału upłynęły podopiecznym Przedszkola Publicznego w Zelgniewie barwnie i wesoło. W piątek, 17 lutego dyrektor przedszkola zorganizowała dzieciom bal przebierańców.

Rankiem dzieci przyszły do przedszkola pięknie przebrane, a każdy strój był inny. Pani Marzenna była tego dnia tygryskiem, a na balu pojawili się też: lew, pirat, jeździec bez głowy, dinozaur, lekarz, Pluto, kapitan Hak, Superman, Buzz astral, księżniczka Elsa, księżniczka Bella, biedronki, motylek oraz baletnica. W sali ustrojonej lampkami, serpentynami i  balonami dzieci wesoło bawiły się przy popularnych piosenkach dziecięcych. Dyrektor placówki zapewniła swoim podopiecznym moc atrakcji, a dzieci chętnie brały udział w konkurencjach tanecznych, był: taniec z balonem, taniec kotylionowy, taniec z krzesełkami, wyścig z piłką pingpongową, wydmuchiwanie baniek mydlanych. Dzieci mogły także popisać się umiejętnościami wokalnymi podczas karaoke. Przedszkolaki pokazały, że potrafią razem się bawić i wesoło hasały parami, w kółeczkach, były węże i pociągi. W trakcie zabawy dzieci odpoczywały przy stolikach, gdzie mogły wypić owocowe soki i posilały się przekąskami. Każdy przedszkolak z wesołą minką i balonikiem wracał do domu.

Marzenna Malińska
/dyrektor Publicznego Przedszkola w Zelgniewie/

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP