Brydżowe zmagania w Kaczorach


W tegorocznym Otwartym Turnieju Par Brydża Sportowego w Kaczorach wystartowało 20 par, które rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Do Gminnego Ośrodka Kultury przyjechali zawodnicy najliczniejszą grupą z Piły, następnie z Wałcza, Czarnkowa, Jastrowia, Trzcianki, Złotowa, Rogoźna i oczywiście Kaczor.

Po zaciętej rywalizacji najwyższe trofeum powędrowało do pary: Jerzy Gurzęda (Czarnków) i Robert Pogorzelski (Piła). II miejsce przypadło parze z Piły: Andrzej Czepnik i Janusz Wygowski. Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy również z Piły: Piotr Solecki i Robert Włodkowski. W tym roku nie zabrakło też pucharów i dyplomów za IV i V miejsce, które przypadły odpowiednio parze: Jan Matuszewki (Wałcz) i Paweł Kierszka (Jastrowie) oraz Andrzej Małdziński (Trzcianka) i Jan Olkowicz (Piła). Tradycyjnie przyznano również nagrodę dla najlepszej pary z gminy Kaczory. W tym roku byli to Jerzy Skwirowski i Brunon Wolski, który, mimo iż jest głównym organizatorem imprezy, zawsze znajdzie czas, aby również usiąść przy zielonym stoliku. Brydżowe zmagania zakończyły się wręczeniem pucharów oraz nagród finansowych.

Izabela Skwirowska

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP