Emocje na gorących piaskach w Kaczorach


Jak i w roku ubiegłym, tak i w tym pogoda dopisała podczas rozgrywek II Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kaczory. Oprócz pogody, organizatorzy nie mogli też narzekać na frekwencje, ponieważ zgłosiło się 15 drużyn męskich i 4 żeńskie. Poza zawodnikami z gminy Kaczory pojawiły się drużyny z Piły, Chodzieży czy z Osieka. Rozgrywki miały też swój mały akcent międzynarodowy, kiedy okazało się, że jeden

z zawodników przyjechał aż z Niemiec. Spotkania rozgrywane były w systemie brazylijskim, czyli do dwóch przegranych meczy. Turniej obfitował w wyśmienite zagrania ze strony zawodników oraz głośne aplauzy publiczności, a wszystko to uświetniał podkład muzyczny, zapewniony przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaczorach.

W rozgrywkach żeńskich, pierwsze miejsce po prawdziwym boju zajęła drużyna Katarzyna Dumała-Kowal i Joanna Kozera. Zaraz za nimi uplasowały się Ewelina Falska i Joanna Korta, Karolina Kieruj i Dominika Kowal oraz Natalia Encminger i Joanna Chudy-Noska.

Rozgrywki drużyn męskich zdominowały drużyny z Chodzieży, które zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce w składach Marcin Tecław i Michał Świergocz oraz Dominik Musielski i Krzysztof Streich. Na 3-cim miejscu uplasowała się drużyna z Piły, w której grali Łukasz Wawrzyński i Łukasz Banaszkiewicz. Zaraz za podium stanęła drużyna reprezentująca gminę Kaczory – Jacek Zwierzyński i Rafał Mendel. Wszyscy, którzy stanęli na podium zostali uhonorowani pucharami i dyplomami z rąk przewodniczącego Rady Gminy Kaczory Stefana Kowala, a także pani Joanny Zwierzyńskiej – inicjatorki powstania boiska na Osiedlu Przylesie.

Bartosz Lach

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP