Gmina Kaczory nagrodzona w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu


Miło nam poinformować, że do Urzędu Gminy Kaczory wpłynęła informacja o otrzymaniu przez Gminę Kaczory pozytywnej opinii i oceny Kapituły Plebiscytu Orły Polskiego i przyznaniu naszemu samorządowi ogólnopolskiej nagrody „Gmina Roku 2017” i statuetki „Orły Polskiego Samorządu 2017”. Uroczysta gala wręczenia nagród tegorocznym laureatom plebiscytu odbędzie się 19 maja 2017 r. w Warszawie.

Przyznana nagroda to wynik pozytywnej weryfikacji działalności naszego samorządu, dokonanej przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców – PRZEDSIĘBIORCY.PL, której podlegały działania zrealizowane w ciągu ostatnich dwóch lat w zakresie: infrastruktury technicznej, ochrony środowiska, projektów proekologicznych, edukacji, rozwoju turystyki, ochrony zdrowia, kultury i polityki prorodzinnej, preferencji dla inwestorów, współpracy krajowej i zagranicznej, promocji gminy i budowy pozytywnego wizerunku samorządu.

Tegoroczny plebiscyt Orły Polskiego Samorządu został zrealizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Regionów „Samorządowa Marka Roku”, którego celem było kreowanie pozycji polskich samorządów jako silnych marek, potrafiących wykorzystać swój potencjał do stworzenia własnej tożsamości.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP