I urodziny Pływalni „Relaks”


Jest nam niezmiernie miło, że już rok możemy Państwa gościć w naszych progach. Przez ten czas dokładaliśmy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas miło i przyjemnie… I obiecujemy, że nadal tak będzie.

Naszym gościom oferujemy basen sportowy, rekreacyjny – z gejzerami wodnymi i wodnym masażem, zjeżdżalnię dla najmłodszych – i nie tylko, dla odprężenia się – jakuzzi, kompleks saun (parowa, sucha i infrared) oraz grotę solną – o swoich rewelacyjnych właściwościach. Honorujemy karty Multisport, FitProfit i OK System.

Na naszym terenie znajdują się również: bar Kardamon, w którym można zjeść zarówno hot-doga jak i domowe dania obiadowe, siłownia MagikGym oraz gabinet rehabilitacji i masażu.

Od tego roku szkolnego naukę pływania – w grupach jak i indywidualnie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz aerobik oferują dwie szkółki nauki pływania: Kirpus Team i Wodny Świat.

Dzieci ze wszystkich szkół z naszej Gminy rozpoczęły już drugi rok nauki pływania – w ramach cotygodniowych lekcji WF. Ich poziom umiejętności widocznie się zwiększa, za sprawą wiedzy i konsekwencji swoich nauczycieli.

W czerwcu tego roku uczniowie mogli się zmierzyć z kolegami i koleżankami szkolnymi w I Mistrzostwach w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Gminy Kaczory.

Ponadto pomagamy rodzicom zorganizować niezapomniane urodziny dla swoich pociech, zachęcamy młodzież do zdobywania nowych umiejętności i uczymy odpowiedzialności poprzez organizowane u nas kursy na młodszego ratownika (odbyły się już 2 kursy, po których wyszło 18 nowych początkujących ratowników).

Zapraszamy gorąco na relaks na naszej Pływalni codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00 i życzymy miło spędzonych chwil.

Eliza Szypryt

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP