Inwestor na medal


Tytuł INWESTOR NA MEDAL został przyznany Gminie Kaczory i wójtowi Brunonowi Wolskiemu w ogólnopolskim konkursie Budowniczy Polskiego Sportu. Podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 14 listopada w Warszawie, wójt odebrał wyróżnienie w kategorii INWESTOR OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH. Nasza gmina otrzymała medal za inicjatywę, zaangażowanie i efektywne działanie na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w gminie i regionie, ze szczególnym uwzględnieniem budowy Krytej pływalni „Relaks” w Kaczorach oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji. Do tytułu zarekomendował nas Marszałek województwa wielkopolskiego.

Była to XIV edycja konkursu zorganizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.  W konkursie Budowniczy Polskiego Sportu wyróżniane zostały osoby, samorządy, inwestorzy – prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie, działacze sportowi, jak i przedstawiciele biznesu – firm wykonawczych, produkcyjnych, a także projektanci, eksperci branżowi. Laureaci „wyróżnieni” maja prawo do posługiwania się tytułem, logo oraz stosownym certyfikatem we wszystkich prowadzonych przez siebie działaniach statutowych, promocyjnych i reklamowych oraz w kontaktach z instytucjami i podmiotami gospodarczymi.

Uzyskanie takiego wyróżnienia za pobudowanie Krytej pływalni w Kaczorach jest dla Gminy Kaczory kolejną motywacją do działania w rozwój infrastruktury sportowej i wiemy, że dotychczasowy wysiłek nie poszedł na marne. Chcemy, żeby powstałe obiekty sportowe pełne były uśmiechniętych dzieci gwarantujące rozwój, radość i zdrowy wypoczynek.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP