Kaczory na drugim i trzecim miejscu


Podczas piątkowego turnieju w unihokeju dziewcząt i chłopców najwyższy laur – puchar Wójta Gminy Kaczory powędrował do Kołaczkowa.  Tym razem dziewczynom z Kaczor nie udało się powtórzy zwycięstwa z poprzedniego roku, ale pierwszego miejsca  konkurentkom nie oddały bez zaciętej walki. Wyrównana walka toczyła się również w kategorii chłopców,  jednak w ostatecznej klasyfikacji drużyny z Kaczor musiały uznać pierwszeństwo silnej ekipy z Kołaczkowa.

            Czwarta już edycja corocznie organizowanego powiatowego turnieju w unihokeju dziewcząt i chłopców odbyła się 10 grudnia  w gmachu kaczorskiego gimnazjum. W turnieju rywalizowało 8 drużyn z Kołaczkowa, Piły i Kaczor (4 drużyny w kategorii chłopców  i 4 w kategorii dziewcząt). Każda z drużyn rozegrała po cztery spotkania. W ostatecznej klasyfikacji najwięcej punktów i bramek  w obydwóch kategoriach uzyskały drużyny z Kołaczkowa (dziewczyny – uzyskały 5 pkt, w czterech spotkaniach  zdobyły 9 bramek, za wyjątkiem jednej obroniły wszystkie bramki ; chłopcy – wygrali we wszystkich spotkaniach z  imponującym wynikiem 21: 2, łącznie zyskując 6 pkt).

            Pozostałe miejsca przypadły następującym drużynom: (w kategorii dziewczyn) II miejsce –  pierwszej drużynie  z gimnazjum z Kaczor , III miejsce – drugiej drużynie z Kaczor, IV miejsce – gimnazjum nr 5 z Piły, (w kategorii chłopców): II miejsce – pierwszej drużynie z gimnazjum z Kaczor, III miejsce – drugiej drużynie z Kaczor, IV – gimnazjum nr 5 z Piły.

            Pierwszy męski zespół  z Kaczor zakończył turniej z wynikiem 8 : 3. Zwycięsko przyniosły drużynie dwa  spotkania: z pilskim gimnazjum (4 : 0) i drugą drużyną z Kaczor (3 : 1). Druga kaczorska ekipa w ogólnej klasyfikacji uzyskała wynik 9 : 8. Zdobywając siedem bramek, przeciwnikom z Piły  nie pozwoliła uzyskać ani jednego punktu. Pozostałe spotkania przegrała z wynikami:  1 : 5 i 1 : 3.

            Pierwsza dziewczęca drużyna z Kaczor nie miała sobie równych w spotkaniu z Piłą (5 : 0)  i rówieśniczkami z Kaczor (3 : 2). W meczu z Kołaczkowem ładnie zremisowała 1: 1. Koleżanki z przeciwnego obozu z Kaczor zakończyły zawody z wyrównanym wynikiem 6 : 6. Cztery bramki zdobyły w meczu z Piłą, kompletną porażkę poniosły w spotkaniu z Kołaczkowem (0 : 3).

            Oprócz medali i pucharów dla zwycięskich drużyn sędziowie przyznali  indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników Nagrody uzyskali m.in: Szymon Zawistowski i Zuzanna Walerowicz z Kaczor.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP