Międzynarodowe Zawody Strong Man o Puchar Wójta Gminy Kaczory


Kolejną dawkę wrażeń i pozytywnych emocji dostarczyli wszystkim uczestnikom w niedzielne popołudnie wysportowani siłacze. Całe zawody siłowe poprowadził rewelacyjnie pan Grzegorz Peksa, który swoim poczuciem humoru zachwycił wszystkich. Na kaczorskim stadionie wystąpili zawodnicy z Polski (Irek Kuraś, Rafał Szultka, Robert Kalinowski) i Węgier (Richi Danisz, Gabor Forgacz). Na początek siłacze ubrani w uprząż, ciągnęli samochód z pasażerem. Było to niezwykłe widowisko, nagrodzone gorącymi brawami publiczności. Następnie zawodnicy zaprezentowali się w takich konkurencjach jak: „walizka farmera”, „opona”, „spacer kaczora”, „uchwyt Herkulesa”, „załadunek 3 kegów na podest z dobiegiem”. Puchar Wójta Gminy Kaczory z rąk pana Brunona Wolskiego otrzymał Irek Kuraś z Lublina. Drugie miejsce zajął Rafał Szultka z Chojnic, trzecie zaś Robert Kalinowski z Płocka. Organizatorzy przewidzieli także konkurencje dla publiczności. Śmiałków nie brakowało zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W podnoszeniu kega najlepszą zawodniczką okazała się Beata z Szamocina. Bez trudu z olbrzymią oponą poradził sobie Seweryn Kozłowski z Równopola. Wysiłek jednak się opłacał. Najlepsi zawodnicy z publiczności otrzymali nagrody: statuetki „Super Siłacz”, kalendarze, kaczuszki, długopisy, a nawet bilety do kina i karnety na siłownię.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP