Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w unihokeju dziewcząt


15 marca odbyły się w Kaczorach Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w unihokeju dziewcząt. W turnieju rywalizowały mistrzynie powiatów wągrowieckiego Gimnazjum z Damasławka, czarnkowsko – trzcianeckiego Gimnazjum z Drawska oraz pilskiego Zespół Szkół nr 1 w Pile i Gimnazjum z Kaczor. Niestety nie dojechały szkoły z powiatu złotowskiego i chodzieskiego. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” Zespół z Kaczor pierwszy mecz rozegrał z Gimnazjum z Damasławka wygrywając 5 : 1, następnym przeciwnikiem dziewcząt z Kaczor była drużyna z Drawska, którą to pokonały 7: 2. Ostatni mecz, który miał przesądzić kto wygra turniej, to Kaczory kontra Piła. Dziewczęta z Gimnazjum z Kaczor wygrały decydujący mecz 7 : 3 tym samym zapewniły sobie upragniony awans do rozgrywek wojewódzkich.

Drużynę reprezentowały: Karolina Kończak – bramkarka, obrończynie: Sandra Borkowska – 2 bramki, Daria Borzyczkowska, Weronika Koziarska, Weronika Nowak, Justyna Łuczak, napastniczki: Angelika Janikowska – 5 bramek, Agnieszka Rentz – 4 bramki, Paulina Gehrke – 4 bramki, Anna Ignaszewska – 3 bramki, Paulina Wełnic – 1 bramka, Anna Puchała, Marta Wład, Agnieszka Juma. Opiekunem drużyny jest Mariola Wysocka.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP