Nowe zaplecze sportowe w Śmilowie


W sobotę 3 września, na stadionie LZS Orkan Śmiłowo uroczyście otwarto nowe zaplecze sportowe. Składa się na nie piękna i nowoczesna szatnia, której mógłby pozazdrościć niejeden klub w regionie. Obiekt ufundowali wsi senator Henryk Stokłosa oraz spółka Farmutilu, prowadzona przez Przemysława Andryszaka.

Gospodarz uroczystości, prezes LZS Orkan Dariusz Jagodziński o tym, jak to się wszystko zaczęło: – Senator zapytał po prostu: chłopaki, co jest wam potrzebne. Powiedzieliśmy, że szatnia, która sprosta wymogom. Nie mieliśmy pojęcia, że to będzie taka szatnia. To właściwie zaplecze sportowe z prawdziwego zdarzenia, spełniające wszelkie standardy europejskie. Tak to już jest, że ludzie wielcy robią wielkie rzeczy.

Klub wręczył senatorowi H. Stokłosie oraz prezesowi P. Andryszakowi podziękowania. Pamiątkowe puchary i kwiaty wręczyli wójt, Brunon Wolski oraz przewodniczący Rady Gminy, Stefan Kowal. Natomiast prezes OZPN, Z. Świtała wręczył senatorowi but sportowy z logiem OZPN. Henryk Stokłosa w przemowie do sportowców powiedział, by dbali o klub i osiągali jak najlepsze wyniki. Wójt Brunon Wolski dziękował mieszkańcom wsi za udział w uroczystości. Dziękował senatorowi i spółce Farmutil za wspaniała inwestycję, a zawodnikom życzył samych pierwszych miejsc w tabelach.

Po ceremonii przecięcia wstęgi ksiądz proboszcz Jerzy Ptach poświęcił obiekt.

Tekst. (a.cz) , Fot. (m.b.)

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP