O tegoroczny Puchar Wójta Gminy Kaczory rywalizowała rekordowa liczba wędkarzy


18 sierpnia nad jeziorem Kopcze odbyły się zawody spławikowe Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Do wędkarskiej rywalizacji przystąpiło 14 drużyn i 6 wędkarzy indywidualnych  z Okręgu Nadnoteckiego (łącznie 48 zawodników z 15 kół PZW). Były to rekordowe pod względem frekwencji zawody spłąwikowe  zorganizowane przez Koło PZW Kaczory.

W tym roku w zawodach zwyciężyło Koło PZW Chodzież. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno drużyny: Koło PZW Wałcz Miasto i Koło PZW Osiek nad Notecią. Na pozostałych miejscach uplasowały się zespoły: PZW Koło Złota Kaczka I (IV miejsce), PZW Koło Złota Kaczka II (V miejsce), PZW Koło Pilanin Piła (VI miejsce), Wałcz Relaks (VII miejsce), Trzcianka Miasto (VIII miejsce), Nafta Piła (IX miejsce), Kaczory II (X miejsce), Złota Rybka (XI miejsce), Kaczory I (XII miejsce), Miasteczko Krajeńskie (XIII miejsce), Koło PZW Margonin (XIV miejsce).

Puchary i statuetki wręczył najlepszym drużynom wójt gminy Kaczory Brunon Wolski.

                                                                                                          fot. Piotr Grzesiuk

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP