Obchody 50-lecia istnienia LZS „Orkan” w Śmiłowie


27 czerwca na stadionie w Śmiłowie LZS „Orkan” wraz z mieszkańcami gminy Kaczory świętowali 50-lecie istnienia klubu. Impreza rozpoczęła się w południe meczami piłki nożnej. Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności sportowe w trzech kategoriach. Punktem kulminacyjnym obchodów była uroczysta akademia, podczas której wyróżniono pucharami najlepszych piłkarzy i tenisistów. Za wieloletnią pracę na rzecz klubu uhonorowano także trenerów i najbardziej zasłużonych działaczy. Szczególne gratulacje złożono drużynom tenisa stołowego, które awansowały do II ligi tenisa stołowego i rozgrywek centralnych. Organizatorzy zatroszczyli się o najdrobniejsze szczegóły imprezy. Oprócz punków gastronomicznych i wspaniałej oprawy muzycznej zapewniono również atrakcje dla najmłodszych uczestników. Nasze małe pociechy miały do dyspozycji przez cały dzień dmuchany zamek i stoisko z zabawkami. O zmierzchu, wśród blasku reflektorów na śmiłowskiej scenie pojawił się jeden z najpopularniejszych współczesnych zespołów młodzieżowych. Chłopaki z zespołu „RH+” swoim rockowym występem wzbudzili wiele pozytywnych emocji. Po koncercie rozpoczęła się zabawa taneczna. Przy dźwiękach muzyki biesiadnej bawiono się i tańcowano do późnej nocy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP