Okolicznościowe kwiaty, życzenia, nagrody


W ubiegłym tygodniu w siedzibie Urzędu Gminy w Kaczorach odbyło się okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Goszczono na nim dyrektorów placówek oświatowych gminy Kaczory oraz pracowników Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli. Gospodarze spotkania – wójt Brunon Wolski i przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal częstując słodkim ciastem i kawą, złożyli pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia. W podzięce za trud włożony w rozwój oświaty na terenie gminy, zaproszeni otrzymali zasłużone nagrody i okolicznościowe kwiaty.

Zanim jednak okolicznościowe upominki trafiły w ręce dyrektorów, włodarz gminy, któremu praca w oświacie jest bliska sercu, podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz uwagami na temat problemów, z którymi współczesny nauczyciel musi radzić sobie na co dzień, postaw jakie powinien przejawiać oraz wartości, którymi powinien kierować się w swojej codziennej pracy. – Najważniejsze są dzieci, to o nie wszystkie bez wyjątku powinniśmy dbać najbardziej, bo to przecież są nasze dzieci, z naszej gminy – podkreślał wójt.

Wspólnie z przewodniczącym miejscowego samorządu życzył pracownikom oświaty zdrowia, które jest w życiu najważniejsze, zadowolenia z wykonywalnej pracy i obcowania z dziećmi, oraz dużo uśmiechu na co dzień.

Poniedziałkowe spotkanie przy kawie i ciastku było okazją do wymiany doświadczeń, wspólnych rozmów o problemach w szkołach i przedszkolach. Warto nadmienić, że do jego zorganizowania przyczyniły się panie z Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Kaczorach.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP