Okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet


W czwartek, 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczory zorganizowano sympatyczne okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Na panie, które przyszły na spotkanie czekały okolicznościowe kartki z życzeniami, pyszne ciasto, kawa i okolicznościowy toast. Gospodarze spotkania – wójt gminy Brunon Wolski i przewodniczący Rady Gminy Kaczory Stefan Kowal składając najserdeczniejsze życzenia podziękowali wszystkim paniom za aktywną pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz tworzenie dobrej atmosfery w gminie. Okolicznościowe kwiaty trafiły do rąk Krystyny Adamczyk, szefowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach oraz seniorek Władysławy Linde i Marii Ciechanowskiej, które przez wiele lat pełniły w swoich sołectwach funkcje sołtysów.

W części artystycznej spotkania przeboje ze świata opery i operetki zaprezentowali Magdalena Rutkowska i Bartosz Kuczyk z Teatru Muzycznego w Poznaniu.

W kolejnych dniach w podobnej atmosferze zorganizowano okolicznościowe spotkania dla pań w Dziembowie, Dziembówku, Krzewinie, Brodnej, Śmilowie i Zelgniewie. Ich organizatorami były rady sołeckie i koła gospodyń wiejskich.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP