Podsumowanie roku sportowego


W piątek 24 stycznia 2014 r. do sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym przybyła liczna grupa sportowców z powiatu. Bowiem tego dnia odbyło się „Podsumowanie 2013 roku w dziedzinie sportu”. Gdzie z rąk Starosty Mirosława Mantaja nagrodzeni zostali również sportowcy z Gminy Kaczory m.in. Adam Stodolski z Kaczor zawodnik judo (UKS Leśnik Kaczory ), Joanna Bemowska z Śmiłowa lekkoatletyczka (GWDA Piła ) oraz Reprezentacja Chłopców w Unihokeju (Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kaczorach) w składzie:. Mateusz Cieśla, Przemysław Maćkowiak, Maciej Zart, Patryk Koc, Cezary Maśnica, Patryk Wojciechowski, Mikołaj Warszewski, Kamil Przybylski, Arkadiusz Musiał, Dawid Bartczak, Kacper Lach, Jakub Damięcki – absolwent szkoły. List gratulacyjny otrzymał również trener Marek Wypych (Gimnazjum w Kaczorach). Miejsca na podium cieszą najbardziej lecz na to wszystko składa się ciężka praca, wysiłek i wiele występów zawodników pod czujnym okiem trenerów. Wyróżnionym życzymy jeszcze obfitszych sukcesów w 2014 roku oraz marzeń sięgające igrzysk olimpijskich.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie podsumowujące działalność klubów sportowych, działających na terenie gminy Kaczory w minionym 2013 r. W spotkaniu oprócz działaczy sportowych z terenu gminy Kaczory udział wzięli wójt gminy Kaczory Brunon Wolski i przewodniczący Rady Gminy Kaczory Stefan Kowal, radny Dariusz Krupa oraz sołtys wsi Jeziorki Janusz Michaelis (trener Klubu Żużlowego Viktoria Piła)

Część roboczą posiedzenia zdominowały prezentacje sprawozdań z rocznej działalności oraz plany na rok bieżący. W tej części głos zabrali prezesi klubów LZS. W drugiej części – bardziej odświętnej i uroczystej za wkład wniesiony w rozwój sportu na terenie gminy Kaczory statuetkami uhonorowano: Cezarego Pawłowskiego, Damiana Nowaka, Dominika Paczyńskiego, Paulinę Martenkę, Piotra Gałeckiego, Darka Nowaka, Michała Szarek, Tomasza Wypchło, Piotra Pszczółkę oraz Ewę Ludwiczak, Jana Gruntkowskiego, Pawła Koschanego. Trofea wręczył inicjator spotkania – Eugeniusz Nowak wraz z włodarzem gminy oraz przewodniczącym Rady Gminy.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP