Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt

30 marca w Siedlcu odbył się Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt. Startowały drużyny z Siedlca – złoty medalista z ubiegłego roku, Gułtowy – srebrny finalista z ubiegłego roku, Opatów i Kaczory. Reprezentacja Kaczor pierwszy mecz rozegrała z drużyną z Siedlca ulegając 4:0. W drugim meczu spotkała się z drużyną z Opatowa wygrywając 3:2.W ostatnim swoim meczu decydującym o wejściu do finału grały z  zespołem z Gułtów ulegając 3 :1.Dziewczęta w turnieju zajęły III miejsce, jednocześnie w całych rozgrywkach o Mistrzostwo Wielkopolski zajęły V miejsce. Jest to najlepsze miejsce w historii Gimnazjum z Kaczor, wcześniej dwa razy  w latach 2004 i 2005 zajmowały VII miejsce w Wielkopolsce. Karolina Kończak uznana została za najlepszą bramkarkę turnieju, natomiast Sandra Borkowska otrzymała wyróżnienie.

Drużynę reprezentowały: Karolina Kończak, Sandra Borkowska, Weronika Koziarska, Daria Borzyczkowska, Justyna Łuczak, Anna Ignaszewska, Paulina Gehrke, Agnieszka Rentz, Angelika Janikowska, Paulina Wełnic, Anna Puchała, Marta Wład, Agnieszka Juma.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.