Powrót

Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt

31.03.2010

30 marca w Siedlcu odbył się Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt. Startowały drużyny z Siedlca – złoty medalista z ubiegłego roku, Gułtowy – srebrny finalista z ubiegłego roku, Opatów i Kaczory. Reprezentacja Kaczor pierwszy mecz rozegrała z drużyną z Siedlca ulegając 4:0. W drugim meczu spotkała się z drużyną z Opatowa wygrywając 3:2.W ostatnim swoim meczu decydującym o wejściu do finału grały z  zespołem z Gułtów ulegając 3 :1.Dziewczęta w turnieju zajęły III miejsce, jednocześnie w całych rozgrywkach o Mistrzostwo Wielkopolski zajęły V miejsce. Jest to najlepsze miejsce w historii Gimnazjum z Kaczor, wcześniej dwa razy  w latach 2004 i 2005 zajmowały VII miejsce w Wielkopolsce. Karolina Kończak uznana została za najlepszą bramkarkę turnieju, natomiast Sandra Borkowska otrzymała wyróżnienie.

Drużynę reprezentowały: Karolina Kończak, Sandra Borkowska, Weronika Koziarska, Daria Borzyczkowska, Justyna Łuczak, Anna Ignaszewska, Paulina Gehrke, Agnieszka Rentz, Angelika Janikowska, Paulina Wełnic, Anna Puchała, Marta Wład, Agnieszka Juma.

{"register":{"columns":[]}}