Pouczająca lekcja wychowania komunikacyjnego


9 czerwca dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej w Zelgniewie miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawej lekcji z wychowania komunikacyjnego. Zajęcia dla odmiany przeprowadzono poza murami placówek, tuż przy głównej drodze w Zelgniewie. Pouczający wykład, połączony z praktyką przeprowadził Stanisław Jędraszczak  z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile. Podczas zajęć nasze maluszki zostały pouczone o sposobach bezpiecznego poruszania się po jezdni. Lekcję podsumował krótki sprawdzian wiedzy, uwieńczony wręczeniem każdemu uczestnikowi certyfikatu z oceną, adekwatną do poziomu wyniesionej wiedzy. Podczas lekcji miała również miejsce krótka prezentacja wyposażenia samochodu policyjnego. Nie zabrakło także drobnych upominków dla uważnych słuchaczy – milusińscy otrzymali odblaskowe plakietki i słodkości.

Paulina Perlińska

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP