Przekazanie wozu OSP Kaczory


Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste przekazanie Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorach specjalnego samochodu pożarniczego z podnośnikiem hydraulicznym SH 21 marki Volvo

Symbolicznego przekazania kluczyków oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu dokonali: Poseł na Sejm RP Marta Kubiak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Jarosław Zamelczyk oraz Wójt Gminy Kaczory Brunon Wolski.

W trakcie uroczystości Ksiądz Proboszcz Andrzej Czerwiński poświęcił nowy pojazd.

Wójt Gminy Brunon Wolski podczas swojego wystąpienia pogratulował strażakom z OSP Kaczory nowego nabytku – „Ten pojazd będzie służył mieszkańcom naszej gminy jak i okolicznych miejscowości położonych wokół Kaczor”. Ze względu na obecną sytuację i ograniczone możliwości organizowania uroczystości w ubiegłych miesiącach Wójt złożył życzenia strażakom z okazji ich święta, które odbyło się na początku maja – „Chciałbym złożyć życzenia wszystkim druhom strażakom Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnej oraz zawodowym strażakom wszystkiego najlepszego, żeby Wam się szczęściło, życzę Wam również tyle powrotów co wyjazdów! Jeszcze raz, serdeczne gratulacje dla ochotników Straży Pożarnej OSP w Kaczorach!”

Na zakończenie uroczystości wręczono serdeczne podziękowania i skromne pamiątki osobom, które przyczyniły się do tego, aby ten podnośnik znalazł się w Jednostce OSP Kaczory.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP