Spływ kajakowy rzeką Piławą


To był pierwszy integracyjny spływ kajakowy, którego uczestnikami były dzieci i miłośnicy wędkarstwa, a głównie uczestnicy Szkółki Wędkarskiej „Rybka” oraz ich rodzice i opiekunowie. Pomimo, że większość uczestników miała pierwszy raz kontakt z kajakarstwem to dzielnie poradziła sobie w sztuce wiosłowania. Spływ odbył się urokliwą i malowniczą trasą rzeki Piława od miejscowości Czechyń do Krępska (14 km). Organizator w połowie trasy w miejscowości Zabrodzie zaplanował przerwę na grilla, pyszną drożdżówkę, kawę i napoje dla uczestników. W końcowym odcinku spływu podczas jednej przeszkody było pięć wywrotek ale nikomu nic się nie stało. Spływ rzeką Piławą dostarczył wszystkim uczestnikom mnóstwo wrażeń.

Organizator spływu, opiekun Szkółki Wędkarskiej Andrzej Rybiński serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę, Instruktorowi Turystyki Kajakowej Mariuszowi Podgórskiemu oraz Panu Wójtowi Brunonowi Wolskiemu za dofinansowanie ww. spływu.

Andrzej Rybiński

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP