Świątecznie w Dziembówku


Spotkanie opłatkowe, corocznie organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dziembówku to jedno z tych spotkań integracyjnych, które jednoczą mieszkańców wsi najbardziej. Organizatorki co roku pieczołowicie dbają, by atmosfera spotkania była wyjątkowa. W tym roku nie mogło być inaczej.

Zaproszenie na spotkanie opłatkowe przyjęło bardzo wielu mieszkańców Dziembówka i zaproszonych gości. Wszyscy zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole, który pięknie udekorowała pani Edyta Witt. Bożena Jaworska – przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie na scenie dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziembówku pod kierownictwem dyrektora placówki Violetty Misiory słowem i piosenką przypomniały historię Bożego Narodzenia. Jasełka i wspólnie odśpiewane kolędy wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat. Zanim przystąpiono wigilijnej kolacji, zgodnie z tradycją odczytano fragment Pisma Świętego i podzielono się opłatkiem. Ceremoniał dzielenia się opłatkiem był okazją do złożenia sobie najserdeczniejszych życzeń.

Podczas spotkania życzenia świąteczne mieszkańcom Dziembówka złożyli: wójt gminy Brunon Wolski, przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal oraz skarbnik gminy Agnieszka Grabarska. Przedstawiciele samorządu życzyli mieszkańcom zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w Nowym 2016 Roku.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP