Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Kaczory


Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Kaczory w pierwszy majowy weekend to już dziembowska tradycja. Tegoroczna edycja turnieju odbyła się 2 maja, jak zwykle na stadionie w Dziembowie. Urząd Gminy Kaczory, GOK Kaczory i LZS Noteć (organizatorzy turnieju) rozgrywki piłkarskie zaplanowali na godz. 13.00. W turnieju wzięły udział sześcioosobowe drużyny reprezentujące  sołectwa: Dziembówko, Morzewo, Dziembowo, Rónopole, Brodną i Krzewinę. Zgodnie z harmonogramem najpierw odbyła się faza eliminacyjna, podczas której drużyny rozegrały pojedynki metodą „każdy z każdym”. W kolejnej części finałowej zaprezentowały się drużyny, które zajęły pierwsze i drugie lokaty w swoich grupach. O najwyższą stawkę w najbardziej emocjonującej fazie turnieju walczyli najlepsi. W ostatecznej klasyfikacji I miejsce zajęło Dzimbowo, II Morzewo, III Równopole. Zwycięskie drużyny otrzymały od wójta gminy Brunona Wolskiego i przewodniczącego Rady Gminy Stefana Kowala okazałe puchary. Gratulacji finalistom nie szczędził również sołtys Dziembowa  Jan Kieruj,  prezes miejscowego klubu sportowego Tomasz Łapacz i radny Ryszard Grzelak. Piłkarskie rozgrywki zakończyła zabawa taneczna pod chmurką.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP