Turniej Wiedzy Pożarniczej


Ośmiu reprezentantów gminy Kaczory zmierzyło się w sobotę 16 maca 2013 r. w Miasteczku Krajeńskim w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W pierwszej części turnieju uczestnicy zmierzyli się z testem pisemnym, który składał się z pytań z zakresu wszystkich dziedzin ochrony przeciwpożarowej. Spośród reprezentantów gminy Kaczory najlepsze wyniki z testu uzyskali Angelika Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej w Kaczorach i Bartosz Załachowski ze ZSZ nr 3 w Pile, którzy przeszli do etapu ustnego. W klasyfikacji końcowej turnieju Bartosz uplasował się na III miejscu, a Angelika na miejscu V.

W tygodniu poprzedzającym finał powiatowy w Kaczorach odbył się etap gminny niniejszego turnieju, w którym wzięło udział ponad 40 gimnazjalistów i ponad 50 uczniów szkół podstawowych z Dziembowa, Morzewa, Śmiłowa i Kaczor. Jury eliminacji gminnych po dokonaniu oceny prac pisemnych oprócz Angeliki Kaczmarek zakwalifikowało do finału powiatowego również: Kacpra Woźniaka (SP Kaczory), Klaudię Karkut (SP Dziembowo), Mateusza Plucińskiego (Gimnazjum Kaczory) i Jakuba Jasińskiego (Gimnazjum Kaczory).

W finale powiatowym, który odbył się w Miasteczku Krajeńskim w kategorii szkoły ponadgimnazjalne z gminy Kaczory z Bartoszem Zachariaszem startowali także Fabian Wendt i Paweł Kaczmarek.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP