VI Bieg Uliczny „Kaczorska 10” o Puchar Wójta Gminy Kaczory


Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN:

  1. Joel Kosgei Komen z Kenii 00:33:12
  2. Oleksandr Łabziuk z Leszna 00:34:18
  3. Patryk Dacka ze Szczecina 00:35:16

Najlepsze zawodniczki w kategorii OPEN:

  1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56
  2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35
  3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30

Najlepsi zawodniczki z powiatu pilskiego

  1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56
  2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35
  3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30

Najlepsi zawodnicy z powiatu pilskiego

  1. Miłosz Czechowicz z Piły 00:36:00
  2. Krzysztof Śliga z Wyrzyska 00:36:30
  3. Damian Wesołowski z Piły 00:37:10

Najlepsi zawodnicy z gminy Kaczory:

  1. Paweł Kopertowicz z Kaczor 00:39:49
  2. Mariusz Andrzejczak z Śmiłowa 00:41:41
  3. Antoni Kozłowski z Krzewiny 00:43:36

Najlepsze zawodniczki z gminy Kaczory:

  1. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30
  2. Małgorzata Matkowska z Krzewiny 00:51:58
  3. Angelina Makowiecka z Kaczor 00:54:16

Najstarszy zawodnik:

  1. Marian Małecki (1937)

Najstarsza zawodniczka:

1. Ewa Borkowska (1952)

Najlepszy zawodnik i zawodniczka z Równopola:

    • Małgorzata Śliwińska
    • Radosław Śliwiński

Kat. kobiet 16-30 lat

1.Ewa Mączyńska z Piły

2. Rozalia Gapska z Pęckowa

3. Katarzyna Bolesta z Piły

Kat. mężczyzn 16-30 lat

  1. Damian Tupuj z Zacharzyna
  2. Miłosz Czechowicz z Piły
  3. Krzysztof Śliga z Wyrzyska

Kat. kobiet 31-40 lat

  1. Anna Sobańska z Dolaszewa
  2. Anna Bosianek z Piły
  3. Urszula Dynek z Pęckowa

Kat. mężczyzn 31-40 lat

  1. Mateusz Pałys z Piły
  2. Marcin Starszak z Osieka
  3. Jarosław Seweryn z Wysokiej

Kat. kobiet 41-50 lat

  1. Dorota Francikowska z Piły
  2. Alicja Barbusińska z Ujścia
  3. Ewa Korba z Dolaszewa

Kat. mężczyźni 41-50 lat

  1. Sylwester Bazimierowski z Dolaszewa
  2. Tomasz Chawawko z klubu TC Time
  3. Dariusz Skowera z klubu Renault Pabich Piła

Kat. kobiet 51-60 lat

  1. Alina Sznabel z Piły
  2. Aniela Zapiec z Wysokiej
  3. Wanda Skowrońska z Piły

Kat. mężczyźni 51-60 lat

  1. Adam Musiał z Krzyża Wielkopolskiego
  2. Marek Osos z Piły
  3. Wojciech Redziak z Chodzieży

Kat. kobiet powyżej 60 lat

  1. Halina Sanocka z Piły
  2. Ewa Borkowska ze Złotowa

Kat. mężczyzn powyżej 60 lat

  1. Adam Wróblewski z Wielenia
  2. Stanisław Borecki z Piły
  3. Stefan Dobak z Szamotuł

I Marsz Nordic Walking – startowało 48 zawodników

Najlepsze zawodniczki:

  1. Julia Korba z Dolaszewa 00:21:11
  2. Anita Jońca z Piły 00:21:37
  3. Magdalena Korniowska 00:21:40

Najlepsi zawodnicy:

  1. Zbigniew Szymański z Rynarzewa 00:20:16
  2. Arkadiusz Frączek z Równopola 00:22:40
  3. Andrzej Rybiński z Kaczor 00:23:23

I Bieg Przedszkolaka – startowało 108 zawodników

Kat. dzieci w wieku 3 lat:

  1. Dawid Pazdej z Równopola
  2. Tobiasz Kubiak z Równopola
  3. Tytus Piaskowski z Piły

Kat. dzieci w wieku 4 lat:

  1. Adam Wojcieszak z Piły
  2. Tymoteusz Kubiak z Równopola
  3. Maja Kołodziejczyk z Morzewa

Kat. dzieci w wieku 5 lat:

  1. Filip Jaworski z Dziembówka
  2. Piotr Pałys z Piły
  3. Aleksandra Piosik z Rzadkowa

Kat. dzieci w wieku 6 lat:

  1. Maciej Paulit z Krzewiny
  2. Krystian Kostka z Kaczor
  3. Nikodem Marcińczyk z Równopola

Kat. dzieci w wieku 7 lat:

  1. Martyna Puchała z Równopola
  2. Błażej Ziółkowski z Kaczor
  3. Jakub Truszkowski z Dziembówka

V Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Kaczory w Biegach Ulicznych – uczestniczyło 70 zawodników

Kat. dziewczęta klas I-III szkół podstawowych

  1. Marta Pietrzak z Równopola
  2. Martyna Hyl z Równopola
  3. Amelia Suchta z Dziembowa

Kat. chłopcy klas I-III szkół podstawowych

  1. Gracjan Grzybek z Prawomyśla
  2. Kornel Marcińczyk z Równopola
  3. Dominik Jaworski z Dziembówka

Kat. dziewczęta klas IV-VI szkół podstawowych

  1. Agata Andrzejczak ze Śmiłowa
  2. Julia Michałek z Równopola

Kat. chłopcy klas IV-VI szkół podstawowych

  1. Radosław Truszkowski z Dziembówka
  2. Kacper Hudzik z Jeziorek
  3. Norbert Śliwiński z Równopola

Kat. dziewczęta szkół gimnazjalnych

  1. Wiktoria Barbusińska z Ujścia
  2. Katarzyna Pufal z Kaczor
  3. Dominika Perska z Morzewa

Kat. chłopcy szkół gimnazjalnych

  1. Maciej Lisek z Morzewa
  2. Bartłomiej Kulaszewski z Morzewa
  3. Adrian Śliwiński z Równopola

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt plików cookies wg ustawień przeglądarki. Przetwarzanie działa wg RODO

Zamknij komunikat