W Kopcze złowili „Złotą Rybkę”


Po raz siódmy Koło PZW Kaczory oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Morzewie w ubiegły czwartek zorganizowali nad jeziorem Kopcze „Piknik Wędkarski” dla osób niepełnosprawnych.

Jak zwykle impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników WTZ z całego powiatu i przebiegała w miłej atmosferze. W programie były: profesjonalne zawody wędkarskie, śpiew, gry i zabawy towarzyskie z nagrodami oraz smaczny poczęstunek. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn w dwóch kategoriach; kobiet i mężczyzn z: WTZ Morzewo, WTZ Liszkowo, WTZ Leżenica, WTZ Browarna Piła, DPS Rzadkowo, WTZ Motylewska Piła. Łącznie udział wzięło 19 zawodników (4 kobiety i 15 mężczyzn) – wspieranych przez opiekunów, wędkarzy z Koła PZW Kaczory. W końcowej klasyfikacji indywidualnej kobiet pierwsze miejsce zajęła; Beata Koterman WTZ Morzweo (975g), drugie miejsce Anna Spira WTZ Morzewo (595g), trzecie miejsce Adrianna Drzewczewska WTZ Leżenica (330g). W kategorii mężczyzn I-miejsce zajął Tomasz Martenka WTZ Morzewo (1140g.), II- miejsce Andrzej Łykas WTZ Leżenica (545g), III – miejsce Piotr Borowski DPS Rzadkowo (450g). Sponsorami nagród byli: Gmina Kaczory, Nadnotecki Związek Wędkarski, Sklep Wędkarski „Złota Rybka w Pile, Apteka „Dbam o Zdrowie” w Kaczorach, Stacja Paliw Stelmach w Kaczorach, Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe FRUNAX w Kaczorach, , Henryk Kalka, Sklep Groszek w Kaczorach. Natomiast fundatorem pucharów i medali był Marek Biedroń.

Andrzej Rybiński

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP