W prawdziwie bajkowym klimacie


W minioną niedzielę salę Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach wypełniły tłumnie dzieci. Powód – przybycie Św. Mikołaja i tajemniczych bajkowych postaci.

To było wyjątkowo sympatyczne spotkanie w prawdziwie bajkowym klimacie. Dzieci miały okazję uczestniczył w wielu wesołych zabawach i konkursach, zorganizowanych przez przybyłych gości. Szczególnie wiele radości i uśmiechu wywołały: tańce z balonami, przechodzenie przez komin, lepienie bałwana z kolorowych balonów i rzucanie śnieżkami. Maluchy chętnie uczestniczyły także w bitwie śniegowej i zgadywankach słownych, nagradzanych słodkimi upominkami. Czas oczekiwania na przybycie Świętego Mikołaja wypełniły pokazy tańców współczesnych. Na scenie wystąpiły nie tylko dziewczyny z gminnego zespołu tanecznego pod kierownictwem Katarzyny Mendlik, ale również kursanci  breakdance pod opieką estradowej gwiazdy –  Patryka Kubackiego. W końcowej części spotkania pojawił się najbardziej wyczekiwany gość – Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Aby  jednak otrzymać prezent, maluchy musiały przekupić Św. Mikołaja piosenkami i wierszykami.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP