Wielki sukces – dwoje młodych wędkarzy z Koła PZW Kaczor zakwalifikowało się na Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 i Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym.


W niedzielnych dwutorowych zawodach spławikowych o tyt. Mistrza Okręgu Nadnoteckiego na zalewie Koszyce II , walczyła młodzież w kategoriach: „KADET – U15” , JUNIOR –U20 i Kobiety. Zawody zorganizowane były przez ON PZW i Koło PZW Podlasie Piła. Wędkarze ze szkółki „Rybka” PZW Kaczor walczyli o Mistrza Okręgu w kategorii U-15 i U-20. W kategorii najmłodszych czyli „Kadetów”, I miejsce zdobyła Nikola Biedroń (PZW Kaczory) i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski, II miejsce zajął Kubiak Remigiusz z PZW „Warta Wronki”, III miejsce Fandrei Bartosz PZW Kaczory. Trzeci najmłodszy zawodnik z Koła PZW Kaczory Kornel Marcińczyk zajął VII miejsce. W kategorii – U20: I miejsce zdobył Drapała Kacper, II miejsce – Kowalski Przemysław ( z Koła PZW Wyrzysk), III miejsce – Hebel Dawid- Koło PZW Kaczory i zakwalifikował się jako drugi zawodnik na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w miesiącu lipcu w Tarnobrzegu. Wszystkim wędkarzom serdecznie gratulujemy a szczególnie trenerom; Markowi Biedroń i Waldemarowi Marcińczyk.

Andrzej Rybiński

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP