Powrót

XIV Turniej Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci

14.02.2017

W sobotę, 25 lutego w hali sportowej w Kaczorach zorganizowano XIV Turniej Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Czternasta edycja turnieju skupiła blisko 248 zawodników z 25 klubów sportowych. Tradycyjnie na matach rywalizowali juniorzy młodsi, juniorki młodsze, dzieci oraz dzieci młodsze. Klub UKS Leśnik Kaczory reprezentowało 12 zawodników. Spośród naszej gminnej reprezentacji najlepiej wypadł Kamil Kępczyński, który w swojej kategorii wiekowej (U9) zdobył złoty medal. Srebrne krążki wywalczyli: Konstancja Kadecka (kat. U11), Paulina Szumilas (kat. U9), Kacper Dupla (kat. U11), Michał Przewoźniak (kat. U11). Trzecie miejsce na podium zajęli: Filip Dupla (kat. U9), Gabriela Szumilas (kat. U9), Julian Pozorski (kat. U11), Arkadiusz Barmuta-Krakowiak (kat. U11). Czwartą lokatę wywalczył Kamil Grabowski (kat. U13), a piątą Wojciech Długosz (kat. U11).

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację turnieju panu Krzysztofowi Stodolskiemu – prezesowi UKS „Leśnik” Kaczory, pani Wiesławie Kończak – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Kaczorach oraz panu Józefowi Jopkowi – trenerowi UKS „Leśnik” Kaczory. Dzięki zaangażowaniu ww. osób przebiegł bardzo sprawnie, za co jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania.