Znakomita frekwencja nie była zaskoczeniem


15 lipca na murawie  miejscowego stadionu w Dziembowie już po raz trzeci rozegrano turniej Holiday Cup. Wzięło w im udział aż 16 zespołów. Znakomita frekwencja na turnieju nie była zaskoczeniem dla organizatorów – działaczy klubu LZS Noteć Dziembowo. Impreza już trzy lata temu podczas pierwszej edycji  zyskała szerokie grono miłośników.

            Choć niedzielna rywalizacja przedłużyła się o kilka godzin (z powodu udziału tak licznych reprezentacji) turniej został przeprowadzony na bardzo przyzwoitym poziomie sportowym. Najpierw drużyny rozegrały spotkania w grupach, a dopiero po ich zakończeniu zostały rozegrane  najbardziej decydujące rundy. W tej części turnieju emocji było najwięcej. Z ćwierćfinałów, w których zagrały zespoły: Morzewo, Dziembowo, Strzałkowski Team, Piomag, El Centro, Juwentus, Staff Bar oraz LS zwycięsko wyszły: Dziembowo, Strzałkowski Team, EL Centro i Staff Bar.

            Ubiegłoroczni triumfatorzy imprezy – drużyna Dziembowo nie podołała obronić w tym roku zwycięskiego tytułu. Reprezentacja gospodarzy co prawda zrehabilitowała się w ćwierćfinałach po majowej porażce z Morzewem (mecz zakończył się pomyślnym wynikiem 2:1), ale w walce o trzecie miejsce uległa drużynie El Centro. W konsekwencji  w klasyfikacji ogólnej dotarła jedynie do miejsca czwartego. Znacznie wyżej uplasowały się drużyny przyjezdne: wspomniany już El Centro (III miejsce), Staff Bar Łukasza Zagalskiego (II miejsce) oraz niekwestionowany zwycięzca tegorocznego turnieju  Strzałkowski Team.

            Tegoroczną imprezę sportową w Dziembowie sponsorowały: Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy, firmy Polhaus oraz Staff Bar Łukasza Zagalskiego. Puchary dla najlepszych zespołów ufundował regionalny portal piłkarski  Mariogool.

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP