Życzenia dla pracowników Banku Spółdzielczego w Kaczorach


Na ręce Pani Anity Golli – Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Kaczorach składam najszczersze gratulacje oraz słowa uznania za osiągnięte wyniki w 100-letniej działalności Banku.
Przy okazji tak pięknego jubileuszu, Pani Dyrektor oraz wszystkim Pracownikom Banku serdecznie dziękuję za wieloletnią, bardzo owocną współpracę z mieszkańcami gminy Kaczory, a w szczególności za przychylność i okazaną pomoc przy kredytowaniu wielu inwestycji, dzięki którym możliwy jest systematyczny rozwój naszej gminy oraz za okazane wsparcie przy realizacji pozostałej działalności.

Pragnę podkreślić, że Oddział Banku Spółdzielczego w Kaczorach pod Pani kierownictwem i Pani poprzedników pełni bardzo ważną rolę w naszej gminie. To dzięki Bankowi Spółdzielczemu nasza społeczność staje się bardziej aktywna gospodarczo, a na terenie gminy bardzo dobrze rozwija się mała i średnia przedsiębiorczość. Dobrze prosperują również rolnicy, którzy dzięki korzystnej ofercie kredytowej Waszego Banku mogą unowocześniać swoje gospodarstwa. Wyrażam swoją wdzięczność za życzliwą i profesjonalną obsługę wszystkich naszych mieszkańców oraz dostosowanie oferty produktowej do ich indywidualnych potrzeb.

Z okazji 100-lecia działalności Banku życzę dalszej pomyślnej współpracy z mieszkańcami naszej gminy, wielu sukcesów, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym dla wszystkich, związanych z działalnością Banku Spółdzielczego w Kaczorach.

Z wyrazami szacunku

Brunon Wolski
/wójt gminy Kaczory/

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję do mieszkańców gminy Kaczory, aby ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie.

Prosimy o kierowanie spraw drogą elektroniczną bądź poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 - 15:15.

W razie konieczności dokonywania wpłat w kasie proszę o skorzystanie z możliwości dokonania płatności drogą elektroniczną. Dane do przelewu: BS Chodzież 40 8945 0002 0010 0120 2000 0030

Telefon: 67 2842371 FAX: 67 2841233 WWW: kaczory.pl EPUAP: /y4w75r6ayf/SkrytkaESP